Banner

Vážení klienti, vítáme Vás
na nových webových stránkách přístroje Coaguchek®,
které jsme se rozhodli pro Vaše pohodlí modernizovat.

Jak objednat on-line?

Pro realizaci objednávek je nutné provést registraci na těchto webových stránkách. Registrace Vám podstatně zjednoduší následující objednávky, protože již nebudete muset při každé objednávce vypisovat dodací a fakturační adresu. Bude zde uložena pod Vaším přihlašovacím heslem. Po vyplnění Registrace Vám obratem na Váš e-mail přijdou přihlašovací údaje, které Vám umožní snadnější a efektivnější realizaci objednávky. Mimo to můžete využívat i dalších věrnostních výhod, například akční nabídky, které pro Vás budeme pravidelně připravovat. Objednávky můžete realizovat v záložce Objednávky, kde naleznete objednávkový formulář. Další možnou cestou, jak objednat zboží, je použít záložku Produkty. Zde najdete podrobný popis jednotlivých produktů, vyberte zboží, které chcete objednat, a následně můžete přiobjednávat další zboží.

Odeslání objednávky

Odesláním košíku začneme Vaši objednávku zpracovávat. O všem dalším budete informováni e- mailem na adresu uvedenou v dodacích údajích.

Volba způsobu dopravy a platby

Doprava zboží je na náklady společnosti Roche s.r.o..

Lékaři:
Po obdržení Vaší objednávky Vám bude přístroj doručen do 7 dnů a následně do týdne budete proškoleni v uživatelských dovednostech naším externím zaměstnancem.

Pacienti:
Po obdržení Vaší objednávky Vám bude zboží posláno doporučeně vždy v úterý následujícího týdne. Proškoleni v uživatelských dovednostech můžete být u svého praktického lékaře nebo se můžete podívat na instruktážní video ZDE.

Bezpečnost a ochrana osobních údajů

Při nakládání s daty se zavazujeme řídit zákonem č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů. Prohlášení o ochraně osobních údajů: Společnost Roche s.r.o., provozovatel www.coaguchek.cz, prohlašuje, že veškeré osobní údaje jsou považovány za přísně důvěrné a je s nimi nakládáno v souladu se zákonem č. 101/ 2000Sb. V žádném případě neposkytujeme tyto údaje třetí straně.

Jaké údaje shromažďujeme?

Pro realizaci obchodní transakce od Vás potřebujeme znát jméno (případně jméno firmy, IČ a kontaktní osobu), adresu (fakturační a případně dodací), telefonní a mailový kontakt. Dále pak evidujeme Vaše obchodní transakce u nás.

K čemu údaje slouží?

Veškeré informace o nákupu on-line jsou dostupné bez zadávání jakýchkoliv údajů - obchodní podmínky, návod jak nakupovat, ceny, popisy produktů, recenze atd. Pro realizaci obchodní transakce a dodání zboží na Vámi určené místo s Vámi potřebujeme komunikovat a znát výše zmíněné údaje a tyto s Vaším souhlasem získáme při Vaší registraci.

Jak můžete existenci těchto dat ovlivnit?

Po přihlášení můžete tyto údaje editovat či mazat. V případě, že chcete Vaši registraci zcela zrušit a dosud jste u nás nenakoupili, stačí odeslat e-mail na coaguchek@roche-diagnostics.cz.